Obrazy na płótnie Street Art, Graffiti

szara-tekstura
183 zł
rozmiar: 120x80 cm
zmień rozmiar
graffiti-kolorowy-wzor
190 zł
rozmiar: 100x100 cm
zmień rozmiar
melodia-miasta
188 zł
rozmiar: 90x110 cm
zmień rozmiar
ulica-w-hong-kongu
188 zł
rozmiar: 110x90 cm
zmień rozmiar
graffiti-w-tle
183 zł
rozmiar: 120x80 cm
zmień rozmiar
graffiti-sciany
188 zł
rozmiar: 90x110 cm
zmień rozmiar
graffiti-miejskie
183 zł
rozmiar: 120x80 cm
zmień rozmiar
elementy-urban-vol-3
190 zł
rozmiar: 100x100 cm
zmień rozmiar

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór obrazów na płótnie ze wzorami nawiązującymi do Street Art, czyli sztuki ulicznej. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór wielokolorowych wzorów, które wprowadzą do Twojego pokoju wiele pozytywnych emocji. Sprawdź nasze wzory i wybierz coś dla siebie.

Obrazy na płótnie Street Art - idealne do pokoju nastolatka

Nie od dzisiaj wiadomo, że młodzi ludzie chcą się wyróżniać i pokazywać swoją indywidualność. Jest to całkiem normalne i powinno trwać, jak najdłużej, ponieważ czas, w którym człowiek jest przekonany o swojej wyjątkowości to wspaniały okres w życiu. Żeby podtrzymać w sobie to poczucie, warto bombardować głowę młodego człowieka inspirującymi bodźcami, które pobudzają kreatywność. Jednym ze sposobów jest przyozdobienie ścian nastolatka obrazkami, prezentującymi szeroko pojęty Street Art. Sztuka graffiti powstała na ulicach i zawsze uprawiali ją ludzie niepokorni, którzy nie zgadzali się na bycie przeciętnymi zjadaczami chleba. Niech Twoje dziecko również poczuje w sobie ten wewnętrzny bunt prowadzący to twórczego wyzwolenia energii. Szybko przekonasz się, jak wiele może stworzyć umysł dorastającego człowieka.

Street Art na ścianie - masa pozytywnej energii

Obrazy na płótnie z kategorii Street Art to idealny sposób na wprowadzenie do surowych lub niezbyt żywiołowo zaaranżowanych pomieszczeń klimatu luzu. Jeżeli szukasz obrazów do polepszenia atmosfery w danym pomieszczeniu, Street Art razem ze swoją dynamiką i masą energii jest idealnym rozwiązaniem. Wystarczy tylko mały obraz, by sprawić, że atmosfera panująca w pokoju zmieni się nie do poznania.

Dlaczego warto wybrać obrazy na płótnie z kategorii Street Art?

Odpowiedź na tak zadane pytanie jest bardzo prosta - warto je wybrać, ponieważ niosą ze sobą olbrzymi ładunek pozytywnej energii. Dodatkowo nasza obrazy są przygotowane w taki sposób, by były jak najbardziej odporne na uszkodzenia oraz wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Wystarczy tylko wilgotna szmatka, aby przeczyścić obraz, na którym znalazły się plamy lub kurz. Jeżeli więc szukasz solidnie wykonanych obrazów na płótnie z motywami Street Art, z całą pewnością znajdziesz u nas coś, co spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się na własne oczy, jak wiele przygotowaliśmy. Pamiętaj również, że stale powiększamy liczbę obrazów w naszej kolekcji.