Obrazy na płótnie Feng Shui

kamienie-spa
183 zł
rozmiar: 120x80 cm
zmień rozmiar
spa-martwa-natura
197 zł
rozmiar: 130x80 cm
zmień rozmiar
kamienie-zen
183 zł
rozmiar: 120x80 cm
zmień rozmiar
kwiaty-zen
183 zł
rozmiar: 120x80 cm
zmień rozmiar
feng-shui
183 zł
rozmiar: 80x120 cm
zmień rozmiar
koncepcja-spa
198 zł
rozmiar: 150x70 cm
zmień rozmiar
koncepcja-spa
183 zł
rozmiar: 120x80 cm
zmień rozmiar

W tej kategorii coś dla siebie znajdą wszyscy miłośnicy Feng Shui oraz elementów związanych z tą starożytną praktyką planowania przestrzeni, która ma za za zadanie organizację przestrzeni zgodną z naturalnym środowiskiem. Jeżeli czujesz, że w Twoim pomieszczeniu brakuje pierwiastka porządku, obrazy na płótnie z tej kategorii z pewnością przypadną Ci do gustu i wprowadzą wiele harmonii do życia.

Czym jest Feng Shui?

Tradycyjne chińskie Feng Shui obejmowało na początku rozkład miast oraz wsi. Celem specyficznego rozmieszczenia tych podstawowych elementów było uchronienie ich przed złymi duchami i sprawienie, aby przepływała przez nie dobra energia. Podstawową zasadą Feng Shui jest Yin Yang, czyli połączenia pierwiastka żeńskiego i męskiego. Według tej zasady wszystko ma swój charakter, a pierwiastek męski dąży do żeńskiego i odwrotnie, bo tylko razem stanowią harmonijną całość. Ten niezwykle popularny motyw bardzo często przewija się przez nasze obrazy na płótnie. Grafiki bazujące na Yin Yang wnoszą do wnętrza wiele spokoju oraz naturalnego piękna.

Obrazy na płótnie i zasada pięciu żywiołów

W Feng Shui drugą podstawową zasadą jest zasada pięciu żywiołów, które mają bardzo duży wpływ na ludzi, ich życie oraz samopoczucie. Żywioły to: woda, ogień, wiatr, powietrze i ziemia. Wszystkie te motywy znajdziesz na grafikach z kategorii Feng Shui. Zadbaliśmy o to, by miłośnicy tej idei otrzymali odzwierciedlający jej założenia obrazy. Zależało nam na autentyczności oraz temu, by do mieszkań naszych klientów naprawdę wstępował duch pokoju i harmonii.

Dlaczego warto wybrać obrazy na płótnie Feng Shui

Przede wszystkim dlatego, że wzory, znajdujące się w tej kategorii są niezwykle harmonijne i wprowadzają atmosferę spokoju. Obrazy na płótnie Feng Shui idealnie sprawdzą się w nowoczesnych i nieco surowych aranżacjach. Dobrze również będą komponować się w zbyt dynamicznym i żywym kolorystycznie pomieszczeniu. Drugim niezwykle ważnym powodem, dla którego warto jest wybrać nasze obrazy na płótnie, jest ich trwałość. Specjalnie dobrany materiał sprawia, że nie musisz obawiać się przypadkowego uszkodzenia. Wszystko jest należycie zabezpieczone i odporne na przypadkowe uszkodzenia.