Obraz na płótnie dla dzieci

winter-princess
207 zł
rozmiar: 100x110 cm
zmień rozmiar
zabi-ksiaze
203 zł
rozmiar: 90x120 cm
zmień rozmiar

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór obrazów na płótnie przeznaczonych do pokoju dziecięcego. Zadbaliśmy o to, by wszystkie wzory były wolne od przemocy i treści, które mogą okazać się nieodpowiednie dla Twojego dziecka. W tej kategorii dominuje żywa kolorystyka oraz wesoły charakter obrazów na płótnie. Wszystko po to, by sprawić, że na twarzy Twojego dziecka zagości szeroki uśmiech.

Obrazy na płótnie dla dzieci - coś dla małej księżniczki

Jak powszechnie wiadomo, wiele małych dziewczynek marzy, by zostać księżniczką, mieszkać w zamku i chodzić na wytworne bale. Z naszymi obrazami na płótnie to możliwe. W tej kolekcji znajdziesz wzory idealnie pasujące do pokoju dziewczynki, która chce zostać małą księżniczką. Dzięki obrazom na płótnie uda Ci się zamienić pokój Twojej małej królewny w zaczarowane królestwo.

Obrazy na płótnie dla dzieci - gratka dla małego zdobywcy

Chłopcy, niezależnie od wieku, zawsze marzą o wielkich przygodach, emocjonujących podróżach oraz potyczkach z wrogami. Właśnie dlatego przygotowaliśmy obrazy na płótnie przedstawiający małych rycerzy, zamki królewskie oraz motywy ze znanych bajek. Wszystko utrzymane oczywiście w klimacie fantasy, który z całą pewnością przypadnie do gustu Twojemu małemu śmiałkowi.

Zamień pokój dzieci w krainę niesamowitych przygód

Obrazy na płótnie z tej kategorii pozwalają przełamać nudę oraz zamienić z pozoru zwyczajny pokój dziecięcy w krainę cudów oraz niesamowitych przygód, które maluchy mogą przeżywać wraz z postaciami znajdującymi się na obrazach. Wystarczy tylko mały kawałek płótna z naszą grafiką, by zmotywować dzieci do kreatywnej zabawy pełnej ruchu oraz ciekawych pomysłów. Nie potrzebujesz setek zabawek, gdy urządzisz pokój dziecka  kreatywny sposób. Pamiętaj, że Twój maluszek spędza w swoim pokoiku bardzo dużo czasu i niezwykle ważne jest to, by było to miejsce pełne pozytywnej energii oraz chęci do życia.

Dlaczego warto wybrać obrazy na płótnie dla dzieci?

Przede wszystkim ze względu na ich trwałość oraz solidność wykonania. Dzięki odpornemu na uszkodzenia materiałowi nie musisz obawiać się, że Twoje dziecko podczas zabawy przebije obraz. Dodatkowym atutem naszych obrazów na płótnie jest różnorodność wzorów oraz mnogość barw występujących na ilustracjach. Gwarantujemy Ci, że Twoje dziecko chętnie sięgnie po nasze obrazy na płótnie i przeniesie się z nimi do krainy przygód oraz magii. To prostsze niż myślisz!