/ Dla klienta / Blog

Obraz na płótnie z Twojego zdjęcia

Fotografia bez wątpienia stała się istotnym elementem naszego życia. Fotografujemy istotne momenty, ulotne chwile, architekturę, pejzaże, bliskie nam osoby czy uroczystości. Postęp technologiczny również przyczynił się do wzrostu ilości robionych przez nas zdjęć. Robimy zdjęcia telefonami komórkowymi, tabletami, aparatami cyfrowymi czy lustrzankami - wszędzie gdzie tylko to możliwe. Zdjęciami dzielimy się z przyjaciółmi, udostępniamy w mediach społecznościowych oraz wysyłamy za pośrednictwem poczty e-mail.

Fotografie wykorzystywane są również w dekoracji wnętrz. Umieszczamy je w ramkach, tworząc galerie zdjęć naszej rodziny, przechowujemy wspomnienia dostępne na wyciągnięcie ręki oraz łatwo dzielimy się nimi z bliskimi. Któż z nas nie przystanął na moment u znajomych czy rodziny, przy fotografiach widocznych na ścianach. Obserwujemy na nich jak szybko upływa czas, jak rosną nasze pociechy czy wspominamy tych, którzy odeszli.

NowaJakoscObrazu.pl daje możliwość utworzenia galerii wspomnień na obrazach drukowanych na płótnie z własnego zdjęcia. W naszej aplikacji z łatwością załadujesz własne zdjęcie, wybierzesz rozmiar, skadrujesz motyw czy dokonasz operacji na zdjęciu. Podczas składania zamówienia możesz również przesłać nam informacje odnośnie modyfikacji kolorystycznych zdjęcia, czy dodania dedykacji. Drukujemy obrazy z Twojego zdjęcia na płótnie poliestrowym doskonale imitującym płótno malarskie z wyraźnym i wyczuwalnym splotem. Płótno ręcznie naciągane jest na drewniane krosno z zachowaniem dokładności, a całość zabezpieczana jest werniksem.

Załaduj motyw i stwórz Obraz z własnego zdjęcia już teraz

 

Czytaj także: